Fatih KUTLU Toplu Sms Servisini, çalışanlarınız, tedarikçileriniz, müşterilerinizle iletişim için kullanın. Toplu SMS servisleri kurumunuz için en verimli iletişim araçlarının başında gelir. Edirne merkezli çalışma ofisimiz ile tüm Türkiye‘ye hizmet vermekteyiz. Toplu SMS ile çok kısa bir zamanda hedef kitlenize ulaşma ve gerçek başarıyı yakalama şansına sahip olursunuz.

Çünkü Fatih KUTLU Toplu SMS Servisi;

Uygun Fiyat Sunar: 

Bir iletişim aracı olarak Toplu SMS, diğer iletişim araçları ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle ihtiyacınız olan kullanım miktarınızı doğru planlayıp, doğru paketleri seçtiğiniz veya çoklu paketler satın aldığınızda Fatih KUTLU Toplu SMS Servisi ile uygun fiyata yüksek başarıya sahip olursunuz.

Yüksek Ulaşım Oranı Sağlar

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de mobil telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuş durumdadır. Mobil telefonlar üzerinden kullanıcılara Toplu SMS ile her yerde ve her zaman ulaşma imkanı sunar.

Gerçek Etki Ve Yüksek Geri Dönüşler Sunar: 

SMS, olabilecek en kişisel iletişim aracıdır. Fatih KUTLU Toplu SMS gönderimleri çok yüksek oranlarla alıcılara iletilir ve alıcıların çok yüksek bir oranı tarafından bu mesajlar okunur. Bu kadar yüksek dikkat çeken bir iletişim aracı olarak Toplu SMS, diğer mecralara göre daha yüksek bir etki ve geri dönüş oranına sahiptir.

Hızlıdır: 

Fatih KUTLU Toplu SMS Servisi, iki önemli hız kavramı sunar. Birincisi; Doğru çözümler sayesinde Toplu SMS ile yapacağınız bir kampanyayı saniyeler içinde hazırlayabilme, İkincisi de hazırlamış olduğunuz kampanyayı saniyeler içinde 100.000’lerce kişiye ulaştırabilme şansına sahip olmanızdır.

Detaylı Raporlama İmkanı Sağlar:

Kullanmış olduğumuz teknoloji sayesinde, göndermiş olduğunuz tüm Toplu SMS metinlerini ve göndermiş olduğunuz alıcı listesini saklayabilir, gönderimlerinizi takiben, mesajlarınızın durumlarını, İletildi, Beklemede, İletilmedi veya Hatalı Numara kriterleriyle raporlaya bilirsiniz.

GEREKLİ EVRAKLAR !

Fatih KUTLU Toplu SMS Servisi bütçenize uygun fiyatları ve sorunsuz hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır. SMS tarifelerini inceleyebilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ !

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numarasnız

Konu

HİZMET DETAYLARI !

* Fiyatlarımıza %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
* SMS paketlerimizde herhangi bir sabit ücret veya taahhüt yoktur.
* Gönderilen SMS’lerde telefon numarası yerine gönderici adı (Originator) yani başlık görüntülenir.
* Tanımladığınız başlıklar en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır.
* Tüm SMS paketlerimiz ile tek tek veya toplu olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 160 karakter ile İngilizce, 155 karakter ile Tükçe SMS veya 70 karakter ile Çinçe, Rusça, Arapça, Azerice, İspanyolca, Fransızca ve Almanca dahil tüm dünya dillerindeUnicode SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 7 boy SMS’e kadar birleştirilmiş uzun SMS (1071 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.
* Sistem üzerinden, gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
* Alıcıya ulaşmayan SMS’ler için ücret ödemezsiniz.
* 48 saat’e kadar bekleyen SMS’leriniz olabilir. Bunun nedeni toplu SMS gönderdiğiniz telefonun o anda kapalı veya çekmiyor olmasıdır. Bu süre bittiğinde, iletilmeyen SMS’lerinizin kredileri iade edilmektedir.
* Gönderim yapmak için kurumsal şirket hattınızın olmasına gerek yoktur.
* Fiyatlarımız yurt içi SMS gönderimleri için geçerlidir.
* Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine SMS gönderiminde fiyat farkı bulunmamaktadır.
* SMS paketlerimiz ön ödemelidir, yani kullanımdan önce ödeme yapılır.
* Almış olduğunuz SMS paketleri için kullanım süresi kısıtlamamız yoktur.
* Toplu SMS gönderimi için gerekli olan evrakları inceleyiniz.